Ara: 0532 705 24 74
Çalışma saatleri 9:00 / 17:00

KOLTUK YIKAMA

Koltuk yıkama, koltuklarınızı evinizde yıkıyoruz %99 temizlik garanti ile ilk günkü gibi temiz gibi olur. Profesyonel alman teknolojisi ile Mersinde koltuk yıkama temizliyoruz sanayi tipi süper emici koltuk yıkama Makinesi ile koltuklarınız ilk günkü gibi olur. Koltuktan çıkan kirleri ilk aşamada görürsünüz.

Mersin Koltuk Yıkama Fiyatları

Standart 2 artı 2 takım 100 TL

Avangart takım 5 parça 150 TL

Çekyat adet 50 TL

Sandalye 10 TL

Lütfen okumaya devam edin.

Koltuk yıkama fiyatları firmalara göre değişir 50 ile 100 tl arasında nedeni kullanılan kimyasallar ve ne ölçüde temizlendikleridir. Bizim kullandığımız ilaçlar tamamen sağlıklı alerjin olmayan ilaçlardır.

Koltuk temizliğinde koltuktan temiz köpük gelene kadar yıkama sürdürülür.

Koltukların arka kısmında leke olmadıkça yıkanmaz bu koltukların sağlığı için önemlidir

Çeşmeli ve Tece davultepe civarı için koltuk yıkama fiyatlarına + 30 tl eklenir

Koltuk Yıkama da sırt minderleri yıkama fiyatları 3 tl ile 5 tl arasında değişmektedir . Sırt minderleri koltuk yıkama fiyatlarına dahil değildir.

Koltuklar, ağır yağ yemek döküntüleri, kalem çizikleri yıpranmış görünmelerini sağlayabilecek diğer etkenlerle kirlenir. Düzenli, profesyonel ticari koltuk temizliği, koltuklarınızın ömrünü uzatmanın ve ömürleri boyunca güzel görünmelerini sağlayan en iyi yoldur. 

Ancak, her temizlik sağlayıcısı, koltuklarınızı doğru bir şekilde derinlemesine temizlemek için eğitilmemiş ve hazırlanmamıştır. Örneğin, bazı şirketler makinelerini doğru şekilde durulamayan yanlış şampuanlar veya kimyasallarla doldurur ve hızlı bir şekilde daha fazla kirlenmesine neden olur ve Sabunlu bir kalıntı bırakırlar. Biz 33 temizlik şirketi olarak koltuklarınızın kumaş yapısına ve iskelet yapısına göre profesyonel koltuk temizliği yaparız

Koltuk yıkama ve temizliği profesyonel işidir

Derinlemesine temizlik için koltuk temizliği şarttır. siz ne kadar temiz olursanız olun, ne kadar hijyene önem verirseniz verin koltuklarınız temiz olmadıktan sonra koltuk üzerinde biriken mikroorganizma bütün evinize yayılır. Koltuklara oturduğunuzda üzerinize yapışan mikroorganizma daha sonra gittiğiniz her yere yayılır ve hijyen sağlama gayretleriniz maalesef ki başarısız olur. Bu işin tek çözümü koltuk yıkama yapmaktır. Koltuk temizleme hizmeti aldığınız zaman eviniz gerçekten temiz görünecektir.

Resimler orijinal kesinlikle oynama yoktur

Profesyonel koltuk yıkama

33 Temizlik koltuk yıkama

Koltuk Yıkama da Temizlik Garantisi

koltuk temizlemede diğer firmalar arasında birinci sıradadır.Bunu sizde fark edeceksiniz gerçek koltuk temizleme ile koltuklarınızı ilk günkü gibi temiz olmasını sağlıyoruz. Koltuklarınızı yıkarken en kaliteli koltuk temizleme kimyasallarını kullanırız koltuklarınıza zarar vermeden temizleriz.

Koltuklarınızı önce uygun kimyasal ve su karışımı ile nemlendirir fırçalar ve güçlü koltuk makinemiz ile emdirilir. Koltuk temizlemde da 33 temizlik olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve tavsiye edilebilmektir.

Koltuklarınızı tipine ve şekline göre ortalama 1,5 ve 2 saat arasında yıkıyoruz. Koltuk temizleme firması olarak %99 temizlik sağlıyoruz.33 Temizlik. Eviniz de koltuklarınızı yıkar koltuklarınızı ilk günkü gibi temiz olmasını sağlar.Yıkama Fiyatları en uygun fiyat ve kaliteli hizmet vererek siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmaya çalışır. Koltuklarınızı yıkarken kumaş türüne göre orijinal temizlik ürünü kullanır.

Koltuk temizliği nasıl yapılır.

Koltuk temizliğini silme tarzı ile temizlendiğini asla düşünmeyin aksine kirleri sadece koltuğun alt döşemesine itersiniz bu da zamanla koltuğun alt kumaşı mikrop yuvasına ve zaman içerisinde eve koku yayar ve kokunun nereden geldiğini bile anlamazsınız. 

Yüzeysel temizlik işlemleri Koltuklarda günübirlik idare eder, koltukların temizliği için koltuk yıkatmak şart bir işlemdir. Koltuk temizleme yapıldığında koltuk üzerinde birikmiş olan bütün kirler emiş gücü yüksek makineler ile koltuğunuzdan arındırılır ve garantili çözüm sağlanır.

Koltuk temizliği için kullanılan ürünleri kullanmadan önce mutlaka kullanma talimatlarını okuyun ve içinde kum aşınıza zarar verecek ağır kimyasallar olmamasına dikkat edin.

Tay tüyü koltuk nasıl temizlenir

Hemen Ara