Ara: 0532 705 24 74
Çalışma saatleri 9:00 / 17:00

Mersin Yatak Yıkama

Yatağın temiz olduğunu bilmek gece daha iyi uyumanıza yardımcı olabilir. Mersin yatak yıkama hizmetimizle yataklarınızı en iyi duruma getiriyoruz. Geceleri kolayca dinlenebilmeniz için lekeleri, toz akarlarını, küf ve diğer alerjenlerden kurtulmak için bizi arayınız.

Yatak temizliği nasıl yapıyoruz: Mersin yatak yıkama yataklarınızı %98 temizler yatak yıkama için uygun kimyasallar kullanarak yataklarınızın kirlerini ve alerjenlerini önce çıkarırız daha sonra güçlü sanayi tipi makine ile nemi alırız. Yatak kısa sürede kurur 2 ,3 saat gibi bir sürede

Mersin Yatak Yıkama Fiyatları

Çift Kişilik Yataklar çift yön 200 TL

Çift Kişilik Yataklar çift yön 100 TL

Tek Kişilik Yataklar çift yön 100 TL

Tek Kişilik Yataklar tek yön 50 TL

Yatak temizliği işleminde, zamanla biriken lekeleri temizlemek önemlidir. Yataklar, kusmuk, kan, ter ve idrar gibi sıvılara maruz kalabilir. Temizlemesi hoş olmayan bu unsurları, yatağa iyice yerleşmeden temizlemek en doğrusudur.

Yatağınız muhtemelen temizlik konusunda düşündüğünüz son şeydir. İnsanlar günde yaklaşık 1.5 gram deri döktü. Bu miktar yaklaşık 1 milyon toz akarı besleyebilir ve bu böcekler alerji sorunlarına büyük katkıda bulunur. Amerikan Bilim ve Sağlık Konseyi’ne göre yatağınız tek başına 10 milyon toz akarına ev sahipliği yapabilir .

Zaten toz akarları ve yatağınızda ki diğer etkenleri biliyorsunuz , ama çoğu aynı zamanda küf ve küf ile birlikte ter, kan, idrar ve diğer vücut sıvıları içerir. Her gece yatmadan önce, yatağınız çeşitli banyo malzemeleri ve hatta polenlerden kir, yağ ve kimyasal madde içerebilir.

Yatağınızın temizlenmesi özellikle nemli bir ortamda yaşıyorsanız, yataktan çıktıktan sonra bile ter ve nem tutmanız muhtemel olduğundan, özellikle önemli bir temizlik yatak yıkama gerekir. Ayrıca, evcil hayvanlarınız ya da küçük çocuklarınız varsa, yatağınızın, orada olduğunu bile bilmediğiniz bazı lekeler vardır.

Hemen Ara