Ara: 0532 705 24 74
Çalışma saatleri 9:00 / 17:00

Ev Dezenfekte

Ev dezenfekte hizmeti özellikle covid pozitif çıkan bireylerin negatif sonuç vermesi ile birlikte ortamı dezenfekte etmek amacıyla sıkça gerçekleştirilen bir uygulamadır. Ev bireylerinde çıkan vakanın negatife dönmesi ile beraber ev dezenfeksiyon hizmeti almanız tavsiye edilmektedir. Bu hizmeti aldıktan sonra dilerseniz belli periyodlarla tekrar da yaptırabilirsiniz. Uygun ev dezenfekte fiyatları için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Sayfa İçindekiler

Ev Dezenfekte Fiyatları

Ev dezenfekte fiyatları mekanın büyüklüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ortalama ev dezenfekte ve ilaçlama fiyatları 50 ₺ ile 200 ₺ arasındadır. Apartman ve diğer ortak kullanım alanları için dezenfekte fiyatları alan büyüklüğüne göre fiyatlandırılır.

Ev Dezenfekte Fiyatları Mersin

1+1 Dezenfektan 50 ₺
2+1 Dezenfektan 75 ₺
3+1 Dezenfektan 100 ₺
4+1 Dezenfektan 150 ₺

Dezenfeksiyon işlemi ev, iş yeri okul toplu yaşam alanları, sağlık açısından büyük önem arz etmektedir. Uygulama yöntemi diğer kimyasal maddelerden etkilenmeyen bir uygulamadır. Nano Gümüş İyon Teknolojisi Dezenfeksiyonu

33 Temizlik dezenfeksiyon şirketi  dünyaca ünlü Virkon S, dezenfektan çözüm ortağıdır. Virkon S,  limon kabuğu kokuludur. İçeriğindeki peroksijen bileşikleri ve organik asitler sayesinde güçlü bakterisit, virüsid ve fungisit etkiye sahiptir. 500’den fazla virüs suşuna (FMD, AI, Campylobacter ve Salmonella dahil), bakterilere ve mantarlara karşı etkisi bağımsız laboratuvar testleri ile kanıtlanmıştır. Virkon S’in insan ve hayvanlara zararlı etkisi yoktur, çevre dostudur. Korozyon etkisi yoktur. Suyu etkili şekilde dezenfekte eder.

Dünya’nın En İyi En Dezenfektanı Virkon S Dünya’nın tüm ülkelerinde kullanılan ve üniversite kitaplarında okutulan Virkon S dezenfektanı E.P.A onaylıdır.Kuş gribi ve şap hatalığına karşı tek etkili olan dezenfektan Virkon s dir. Soğuk kış aylarını sıcak ve sağlıklı ortam olmasını sağlar. Biyo güvenikte bir numaradır. Bu sonuçlar bağımsız,tarafsız araştırmalarla elde edilmiştir. A.B.D E.P.A etkinliği ile süs kuşları ve kümes hayvanlarında viral patojenlere karşı etkinliği onaylanmıştır.

33 Temizlik dezenfektan hizmeti alanlarında özel ekiplerle çalışmaktadır. Bunun gibi desenfeksiyon uygulamasında pratiklik önemlidir. Bunun için en iyi dezenfektan elemanları yaşam noktalarına yönlendirilmektedir. 33 Temizlik Profesyonel dezenfektan işletmeleri daima titizlikle işlemlerini uygulamaktadır. Açık alanlarda olduğu kadar kapalı alanlarda da etkili desenfeksiyon uygulamaktadır. Hizmetler dahilinde garantili uygulamalar yapılmaktadır.33 Temizlik dezenfeksiyon firmasi Hizmet prensipleri ile yaşam alanlarınızda sizi her türlü virüslerden uzak tutmak için 7/24 hazırdır. Bu hizmet için müşteri memnuniyeti her zaman öncelikli kılınmaktadır.

Sağlık Bakanlığı, Çin’de ortaya çıkan ve suratla dünyaya yayılan korona virüs için alarma geçti. Virüsten korunmak için tüm tedbir yollarını alan Sağlık Bakanlığı, virüsten korunma aşamalarını anlatan broşürler ve afişler hazırlatarak web sitesinde yayınladı. El temizliğinin önemine dikkat çekilen broşürde, vatandaşlara korona virüsten korunmak için hapşırık ve öksürükten  sonra, yemek hazırlamadan önce ve sonra, tuvalete girerken ve çıkınca, canlı ve ölü hayvanlarla temas sonrasında ellerin yıkanması ve desenfekte edilmesi uyarısında bulunuldu.

Hemen Ara