Ara: 0532 705 24 74
Çalışma saatleri 9:00 / 17:00

Temizlik İş İlanları

Temizlik iş ilanları Mersin iş ilanları iş arıyorum  gündelikçi ilanları arasında kaybolmaktan iş aramaktan sizi kurtarıyoruz.

Temizlik için nereye gideceğim?
Bize belirtmiş olduğunuz adresinize yakın bölgelerden ev veya ofis temizliği için gelen siparişleri size yönlendiriyor olacağız. Müşteri adreslerini bulma konusunda 33 TEMİZLİK size destek veriyor olacak.

Temizlik İş İlanları Temizlik sırasında ne gibi işler yapacağım?

Müşterilerin ihtiyaçlarını belirleme konusunda biz ön görüşmeler yaparak sizlere detayları bildiriyor olacağız. Ortalığın toparlanması, toz alınması, yerlerin süpürülmesi, mutfak ve banyo temizliği gibi standart temizlik kapsamına giren işlemleri gerçekleştiriyor olacaksınız.

Hangi Şartlarda Çalışacağım?
Tam gün olarak çalışma . Ayrıca çalışma günlerinizi de yine kendiniz belirleyecek ve bize bildireceksiniz. 33 TEMİZLİK, siparişleri size belirttiğiniz çalışma şartlarına göre iletecektir. Örneğin sadece “cuma günleri ve yarım gün çalışabilirim” diyebilir veya “hafta içi hergün tam gün çalışmak istiyorum” şeklinde şartlarınızı bize bildirebilir ona göre siparişler alabilirsiniz. Kazancınız sizin belirttiğiniz çalışma şartlarına göre değişecektir.

Temizlik İş İlanları Ne Kadar Kazanacağım ve ödemelerimi nasıl alacağım?

Ne kadar kazanacağınız tamamen sizin seçtiğiniz çalışma şartlarına bağlı olacak. Bir ay içersinde hergün çalıştığınızı düşünürsek kazancınız aylık 1500TL-2000TL kadar olabilir. Ücretlendirme detaylarını sizinle iletişime geçerek sizlere bildireceğiz.
Aranan şartlar
18-40 yaş aralığı
Mersin içinde ikamet etmek
Bizi arayın 0532 705 24 74 başvurunuzu yapın

Hemen Ara