Ara: 0532 705 24 74
Çalışma saatleri 9:00 / 17:00

EŞYALI EŞYASIZ EV TEMİZLİK

Ev temizlik şirketi olarak eşyalı eşyasız ev temizliğini titizlikle yapıyoruz.

Mersinde profesyonel ev temizlik şirketiyiz. 

Evinizi temiz tutmak için yardıma ihtiyacınız var mı?  Aradığınız çözüm 33 temizliktedir. 33 Temizlik sizin gibi müşterilerimiz tarafından Mersinde en iyi ev temizleme hizmeti veren ev temizlik şirketi olarak derecelen dirilmiştir

ev temizlik

ev temizlik

Ev temizlik, inşaat temizlik, cam silme, koltuk yıkama temizlikçi bayan ve daha pek çok konuda güvenebileceğiniz kaliteli temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Ev temizliğinde 2 farklı hizmetimiz mevcuttur.

Mersin ev temizlik şirketi

Ev temizliğinde 2 farklı hizmetimiz mevcuttur.

1. Günlük Temizlikçi Bayan Hizmeti
Günlük temizlikçi bayan gönderiyoruz evinizi gündelik genel temizlik işlerini yapar
Temizlikçi Bayan Temizlikte Neler Yapar?
Pencere ve Kapılar silinmesi
Mutfak Yüzeysel Temizliği
Mobilyaların Toz alınması
Genel Zemin Temizliği
Banyo/wc Temizliği
Neler yapılmaz ? ( Koltuk silme,Halı silme,Perdeler,Duvar silme )

2. Ekip Temizliği Evinizin köşe bucak temizliği 3 personel tarafından yapılır.
Ekip Temizlikte Neler Yapar?
Pencere Kapılar silinmesi
Mutfak iç/dış Temizliği
Mobilyaların iç/dış Toz alınması
Genel Zemin Temizliği
Banyo/wc Temizliği
Koltuk Yıkanması (Makine ile)

Ev temizliği için yeterli zamanı olmayan çalışan bayanların ve ya başka sebepten dolayı ev temizlik işi yorucu ve sıkıcı olabilir. Üstüne üslük birde evinizin pencereleri de kirli ise zaten cam silme başlı başına sorun. Bu sıkıntılı temizlik işinden elbette birkaç kez kurtulabilirsiniz.

Nasıl mı? size yakın olan görümce den teyzenizden veya daha farklı bir akrabanızdan yardım alabilirsiniz. Fakat nereye kadar, sonuçta herkesin farklı sorumlulukları vardır. Biz evinizin temizliği konusunda size uygun ev temizlik hizmetimiz ile size yardımcı olabiliriz. Ayrıca temizlik hizmetlerimizin arasında koltuk yıkama ve cam temizleme hizmeti de veriyoruz.

Ev temizlik fiyatları ne kadar

Temizlik fiyatları evinizin büyüklüğüne ve yapılacak temizlik türüne göre değişmektedir. Örnek olarak  1 +1 evin temizliği 4+1 ev ile aynı değildir. Bu durum da tam anlamı ile net bir temizlik fiyat listesi oluşturmak mümkün değildir.  

Ayrıca temizlik fiyatları birçok temizlik şirketi arasın dada tutarlılık göstermeyebilir. Bunun sebebi yapılan ev temizliği işçilik masrafı ve kullanılan temizlik ürünlerinin kalitesidir. Temizlik şirketinden fiyat alırken birkaç önemli noktaya dikkat ediniz.

Titiz Temizlik, Kullanılan Temizlik ürünü, Güvenlik, Güvenirlik ve zamanında iş Başı gibi konulara dikkat ediniz. Temizlik şirketlerinden fiyat araştırması yaparken en az 3 firmadan fiyat alın 3 temizlik firması arasında ortalama fiyat çıkar. En düşük ve en yüksek olanı kabul etmeyiniz.

Fiyat ortalaması olan 3. firmayı tercih ediniz. Nedeni düşük fiyat veren temizlik şirketi yaptığı işte sorumluluk almak istemez ve yetersiz işçilik ve kalitesiz ürün

Hemen Ara