Ara: 0532 705 24 74
Çalışma saatleri 9:00 / 17:00

Mersin Halı yıkama

Mersin Halı Yıkama şirketi olarak halılarınızı sizden aldıktan sonra artık bizim garantimiz altındadır. Halılarınız %99 leke çıkarma garantisi ile yıkanır. Hizmet semtlerimiz Mersin halı yıkama, Mersin Halı Yıkama Yenişehir, Mersin Halı Yıkama Pozcu, Mersin Halı Yıkama Toroslar,

Mersin Halı Yıkama Fiyatları

Standart halı yıkama 5 TL

Shaggy halı yıkama 7 TL

Halılarınız evinizden ücretsiz alınır yıkanıp temizlendikten sonra size ücretsiz servisimizle teslim edilir.

Mersin Halı Yıkama

Halı temizleme hizmetlerimiz arasında Battaniye, Yorgan, Kilim Yolluk ve evde yıkanması zor olan tüm parçaları da yıkıyoruz.

Tüm çalışmalarımız% 100 garantidir; memnun değilseniz o zaman halınızı tekrar yıkarız, bu kadar basit. Kendimizi, Mersin Halı Yıkama şirketi adil fiyatlar ve dürüstlük ilkesine sahiptir ve ekipmanlarımız rakiplerimizden daha üstündür. Üstün halı temizleme ekipmanı, daha temiz halılar anlamına gelir. Halı temizlik hizmetimiz halınızın güzelliğini geri kazandırabilir ve  ömrünü uzatabilir. Tam servisli halı temizliği sunuyoruz.

Lekeleri, dökülmeleri ve kokuları almak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Teknisyenlerimiz, halıları güvenli bir şekilde temizlemek, kokularını gidermek ve sterilize etmek konusunda eğitilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Mersin’de en iyi halı temizleme şirketi olmayı hedefliyoruz.

 

Halı temizleme fiyatlarımız makul derecededir bazen ucuz halı yıkama şirketleri de olabilir ama her işte olduğu gibi halı temizlemenin de bir maliyeti vardır. Bu maliyetler kısaca işçi, elektrik,su, leke sökücüler, araç servis, iş yeri kirası ve diğer giderler ile birlikte toplandığında yıkama fiyatları için makul olduğunu sizde anlayacaksınız biz müşterilerimize her zaman dürüst olduk ve dürüst kalacağız.

Halılar Yıkanmadan önce Ayırma Aşaması

Halı yıkamaya başlanmadan önce halılar dokunma ve kullanılan iplik türlerine ayrılır. Örnek:  Yün Halı, Naylon Halı, Polyester Halı, Olefin Halı, Akrilik Halı. Son Olarak Halılar El dokuma Halısı ve makine dokuması Halısı olanlarda ayrılır.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır ?

Halılar ilk olarak vakum makinesi ile tozlarından ayrıları daha sonra halı çeşidine göre uygun halı şampuanı seçilir ve suya bastırılır. Halıların kirleri yumuşadıktan sonra Halı yıkanmaya başlanır tüm kirler çıktıktan sonra kurutma makinesine konur ve yüksek devirde halının suyu sıkılır ve tüm su %90 atılır. Halı daha sonra kalan neminde gitmesi için bekletilir. Kurutma işlemi bittikten sonra halı kontrol tezgahında kir ve leke kontrolü yapılır ve herhangi bir kirlilik söz konusu değilse halı paketlenir.eğer kirli olduğu ve leke varsa tekrar yıkama sırasına geçer.

Bu arada biz koltuk yıkama da yapıyoruz koltuklarınızı evinizde ilk günkü gibi temiz olmasını sağlarız

Hemen Ara