Ara: 0532 705 24 74
Çalışma saatleri 9:00 / 17:00

Hizmetlerimiz

TEMİZLİKÇİ BAYAN EV TEMİZLİK İNŞAAT TEMİZLİK OFİS TEMİZLİK KOLTUK YIKAMA ARAÇ KOLTUK YIKAMA HALI YIKAMA BÖCEK İLAÇLAMA

Temizlik Hizmetlerimiz Mersin Temizlik Şirketi, olarak hizmet kalitemizi sürekli arttırarak müşterilerimize Ev Temizliği İnşaat Temizliği Ofis Temizliği Gündelik Temizlikçi Bayan Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama alanında daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Mersin temizlik şirketleri temizlik işleri alanına giren her türlü işi yapabilme ve sorunları aşmada başarı göstermekteyiz. Temizlik ile ilgili sorunları müşterilerimizle görüşerek çözüm üretir ve sorunu kısa zamanda ortadan kaldırırız. Mersin temizlik şirketi çözüm odaklı ve daha iyi bir temizlik için tüm çabayı gösterir.

Mersin temizlik şirketleri bünyesinde çalışan personellerini sürekli eğitime tabi tutarak hizmet kalitesini arttırır. Bilinçli ve işinde uzman kadro ile temizlik alanlarında daha başarılı olacağımız düşünüyoruz.

Hizmet politikamızı sürekli güncelleyerek mersin temizlik şirketleri arasında aranılan temizlik şirketi olmayı ilk hedeflerimiz arasında yer vermekteyiz. Müşterilerimize sürekli güler yüzlü ve güven vermeyi amaçlarımız arasına yerleştirdik.

Ev Temizlik Mersin temizlik şirketi, Ev temizlik eşyalı veya eşyasız evinizin genel ve detaylı temizliğini temizlikçi bayan ile veya ekip temizliği ile sorunsuz olarak yaptırabilirsiniz. 33 temizlik ev temizlik hizmetlerinde memnuniyetinizi ön plana alarak hizmet verir.   

Ev Temizlik

Evlere Temizlikçi Bayan Temizlikçi Bayan Temizlik için vaktiniz mi yok? Bizi arayın size Gündelik temizlikçi bayan gönderelim ev temizlik kabusundan kurtulun Mersin temizlik şirketi olarak mersin temizlikçi bayan açığını büyük ölçüde kapatıyoruz. Ev temizliğinde çalışan ev hanımlarının ve temizlik için zamanı olmayanların ev temizliğinde büyük yardımcısı gündelik temizlikçi bayanlardır. 

temizlikçi kadın

Mersin temizlikçi bayan ev temizlik Yardımcısı

İnşaat sonrası Temizlik Biz inşaat sonrası temizlik yaparken öncelikle tüm kaba atıkları toparlarız daha sonra zemini makine ile temizleriz. Sonraki işlem tavan arası karton piyer temizliği yapılır. Duvar tozları mop yardımı ile alınır. Daha sonra kapı ve cam temizliğine geçeriz. 

inşaat temizlik

inşaat temizlik

Ofis Temizlik Ofis temizlik iş yerinizin veya büronuz un genel temizlik işlerini günlük haftalık veya aylık olarak yapıyoruz. Düzenli ve temiz bir ofisiniz olduğunda iş akışını değiştirir. Bu değişiklik sizin müşteri potansiyelinizi etkiler ofis temizliği, genel temizlik kurallarından farklı olarak yapılır. Sizin istediğiniz saatlerde ve günlerde ofisinizde temizlik yaparız. 

ofis temizlik

Ofis temizlik

Koltuk yıkama Koltuk yıkama evinizde koltuklarınızı ilk günkü gibi temizliyoruz. Koltuk yıkama evinizin hijyen kurallarının başında gelir. Koltuk temizliği düzenli olarak yapılmadığı zaman evde ağır koku ve mikrop üretmeye başlar. Biz Mersin koltuk yıkama şirketi 33 temizlik olarak koltuklarınızı fırçalı makine ve güçlü vakum makinesi ile tertemiz olur. 

koltuk temizleme

Mersin koltuk yıkama en iyi şekli

Halı Yıkama Mersin Halı yıkama, Halılarınızı ağır yıpratıcı ve aşındırıcı makinelerde değil Profesyonel Halı fırçalama makinesi ile tamamen halı dostu yıkama yapıyoruz.

Araç Koltuk Yıkama için özel üretilmiş makinemiz silme işleminin aksine devamlı temiz su ile dipteki kiri alıp koltuğunuzu temizlemektedir. Böylelikle Araç koltuğunuz daha temiz, daha hijyenik olmakta ve çok hızlı kurumaktadır.

 mersin arac koltuk yikama

Böcek İlaçlama Mersin Böcek İlaçlama firmamız insan ve çevreye hiçbir şekilde zarar vermeden Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı ilaçlar kullanılarak, konusunda eğitimli personeli ile ilaçlamayı gerçekleştirmektedir.

Mersin Temizlik Şirketleri Hizmet bölgeleri

Hemen Ara