Ara: 0532 705 24 74
Çalışma saatleri 9:00 / 17:00

İşyeri Temizlik

İşyeri, Ofis, Büro, Mağaza, Dükkan v.b alanlarda temizlik en önemli unsurlardan birisidir. İşyeri temizlikleri içeride bulunan ekipman ve kullanıcılar baz alındığında diğer temizliklere göre daha zor olabilmektedir.

Bu nedenle İşyeri Temizliği, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, Mağaza Temizliği, Dükkan Temizliği, Cafe Temizliği ve bunun gibi temizlik hizmetlerinde titiz ve detaylı ayrıca hijyenik hizmet sunan şirketlere ihtiyaç vardır.

İşyeri temizliği konusunda 10 yılı aşkın tecrübelerimiz ile memnuniyetinizi en yüksek seviyelere çıkartmaktayız.

33 Temizlik olarak, temizlik işini aldığımız iş yerlerinin ilk temizliğini nasıl detaylı, titiz ve hijyenik olarak yapıyorsak, her geldiğimiz gün temizliği ilk gün ki gibi hijyenik, detaylı ve titiz olarak yapmaktayız.

İş yeri temizliğini diğer temizlik hizmetlerimizde olduğu gibi uzman ve tecrübeli ekibimiz ile yüksek standartlara sahip iş yeri temizlik ürünleri ve kullandığımız araçların tamamı bize ait olmak üzere ekonomik, titiz ve hijyenik olarak gerçekleştirmekteyiz.

İşyeri Temizlik Fiyatları

İşyeri Temizlik hizmetini verdiğimiz bölgelerden bazıları aşağıda listelenmiş olup, hizmet verdiğimiz firmalardan bazılarına referanslarımız sayfamızdan ulaşabilir ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak veya FİYAT ALMAK için arayabilirsiniz.

 İşyeri Temizliği, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, Mağaza Temizliği, Dükkan Temizliği, İşyeri Temizliği Servisi, Ofis Temizlik Şirketi, Servisi, Şirketi, Servis Hizmeti vermekteyiz.

Hemen Ara