Ara: 0532 705 24 74
Çalışma saatleri 9:00 / 17:00

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama, koltuklarınızı evinizde yıkıyoruz %99 temizlik garanti ile ilk günkü gibi temiz olur. Profesyonel alman teknolojisi ile Mersinde koltuk yıkama yapıyoruz. Sanayi tipi süper emici koltuk yıkama Makinesi ile koltuklarınız ilk günkü gibi olur. Koltuktan çıkan kirleri ilk aşamada görürsünüz.

Mersin Koltuk Yıkama Fiyatları

Fiyat Sorunuz

Profesyonel koltuk yıkama makinesi ile yıkıyoruz

Koltuklar, ağır yağ yemek döküntüleri, kalem çizikleri yıpranmış görünmelerini sağlayabilecek diğer etkenlerle kirlenir. Düzenli, profesyonel ticari koltuk temizliği, koltuklarınızın ömrünü uzatmanın ve ömürleri boyunca güzel görünmelerini sağlayan en iyi yoldur. 

Ancak, her temizlik sağlayıcısı, koltuklarınızı doğru bir şekilde derinlemesine temizlemek için eğitilmemiş ve hazırlanmamıştır. Örneğin, bazı şirketler makinelerini doğru şekilde durulamayan yanlış şampuanlar veya kimyasallarla doldurur ve hızlı bir şekilde daha fazla kirlenmesine neden olur ve Sabunlu bir kalıntı bırakırlar. Biz Mersin koltuk yıkama olarak koltuklarınızın kumaş yapısına ve iskelet yapısına göre profesyonel koltuk temizliği yaparız

Derinlemesine temizlik için koltuk yıkama şarttır. siz ne kadar temiz olursanız olun, ne kadar hijyene önem verirseniz verin koltuklarınız temiz olmadıktan sonra koltuk üzerinde biriken mikroorganizma bütün evinize yayılır. Koltuklara oturduğunuzda üzerinize yapışan mikroorganizma daha sonra gittiğiniz her yere yayılır ve hijyen sağlama gayretleriniz maalesef ki başarısız olur. Bu işin tek çözümü koltuk yıkama yapmaktır. Koltuk temizleme hizmeti aldığınız zaman eviniz gerçekten temiz görünecektir.

Mersin koltuk yıkama

koltuk yıkama

Koltuk Yıkama da Temizlik Garantisi

koltuk yıkama’da diğer firmalar arasında birinci sıradadır.Bunu sizde fark edeceksiniz gerçek koltuk temizleme ile koltuklarınızı ilk günkü gibi temiz olmasını sağlıyoruz. Koltuklarınızı yıkarken en kaliteli koltuk temizleme kimyasallarını kullanırız koltuklarınıza zarar vermeden temizleriz.

Koltuklarınızı önce uygun kimyasal ve su karışımı ile nemlendirir fırçalar ve güçlü koltuk makinemiz ile emdirilir. Koltuk temizlemde da 33 Temizlik koltuk yıkama olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve tavsiye edilebilmektir.

Koltuklarınızı tipine ve şekline göre ortalama 1,5 ve 2 saat arasında yıkıyoruz. Koltuk temizleme firması olarak %99 temizlik sağlıyoruz.33 Temizlik. Eviniz de koltuklarınızı yıkar koltuklarınızı ilk günkü gibi temiz olmasını sağlar.Yıkama Fiyatları en uygun fiyat ve kaliteli hizmet vererek siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmaya çalışır. Koltuklarınızı yıkarken kumaş türüne göre orijinal temizlik ürünü kullanır.

Koltuk temizliği nasıl yapılır.

Koltuk temizliğini silme tarzı ile temizlendiğini asla düşünmeyin aksine kirleri sadece koltuğun alt döşemesine itersiniz bu da zamanla koltuğun alt kumaşı mikrop yuvasına ve zaman içerisinde eve koku yayar ve kokunun nereden geldiğini bile anlamazsınız. 

Yüzeysel temizlik işlemleri Koltuklarda günübirlik idare eder, koltukların temizliği için koltuk yıkatmak şart bir işlemdir. Koltuk temizleme yapıldığında koltuk üzerinde birikmiş olan bütün kirler emiş gücü yüksek makineler ile koltuğunuzdan arındırılır ve garantili çözüm sağlanır.

Koltuk temizliği için kullanılan ürünleri kullanmadan önce mutlaka kullanma talimatlarını okuyun ve içinde kum aşınıza zarar verecek ağır kimyasallar olmamasına dikkat edin.

Mersin Çekyat Yıkama

Çekyat yıkama profesyonel olarak yapıldığında hiç bir sorun yaşanma çekyatlar koltuk takımlarına göre çoğu farklı mekanizma ile yapıldığı için çekyat yıkama yapılırken daha dikkatli davranırız. Çekyatlarda bulunan yatırma mekanizmasına su değdirmeden yıkarız eğer su değdirirlerse mekanizma paslanır ve kısa vadede sorun çıkar çekyatta

Hizmet Bölgelerimiz

Mezitli Koltuk Yıkama, Mersin Toroslar Koltuk Yıkama, Mersin Yenişehir Koltuk Yıkama, Mersin Çekyat Yıkama

Tay tüyü koltuk nasıl temizlenir

Hemen Ara