Ara: 0532 705 24 74
Çalışma saatleri 9:00 / 17:00

Ev Temizlik Hizmetleri

Ev Temizlik Hizmetleri, Hayat birçok zorluk içinde evinizi temizliği bunlardan biri. Bazen evinizin etrafındaki tüm ev işleri ile başa çıkmak çok zor oluyor. Zeminlerin silinmesi, vakumlanması veya ovulması; fırının içinde temizlik – tüm bu görevler ezici ve zaman alıcıdır. Elbette bunları kendin halledebilirsin. Ayrıca yardım isteyebilirsiniz.  33 Ev Temizlik Hizmetleri size her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Gerçekten zevk aldığınız şeylere harcamak istediğiniz zamanı size geri vermek istiyoruz.

Ev Temizlik Hizmetleri Şirketimiz

33 Ev Temizlik Hizmetleri, uzun yıllara dayanan deneyime sahip, aile tarafından işletilen, uygun fiyatlı , kişiye özel temizlik hizmetidir . Düzenli temizlik ve özel tek seferlik temizleyiciler sunuyoruz. Bizim hizmet , iki haftalık, haftalık mevcut aylık veya bir defalık vardır. Bir mülkün içinde veya dışında taşınmanıza veya evinizi satmaya hazırlamanıza yardımcı olabiliriz. Temizlik uzmanlarımız, evinizin nasıl parlak ve temiz bir şekilde organize edildiğini bilirler.

Özel Ev Temizlik Hizmetleri

Her evin, orada yaşayan insanlar kadar eşsiz olduğunu biliyoruz. Güvenilir ve çalışkan temizleyicilerimiz her türlü temizlik ihtiyacınızı karşılamak için her şeyi yapar. Ev temizlik hizmetlerimiz size ve evinize uygun şekilde bireysel olarak uyarlanmıştır. Sağlamak istediğimiz ekstra bir hizmet varsa, lütfen bize bir bildirim verin. Belki de bize daha fazla dikkat etmemizi istediğiniz belirli bir oda veya alana sahipsiniz, sadece bize söyleyin. Evinizi her seferinde istediğiniz şekilde temizleyeceğiz. Temizlik profesyonellerimiz, en iyi hat ekipmanı ve en iyi temizlik ürünlerini kullanarak evinizi tozlandıracak, temizleyecek ve dezenfekte edecektir. Yeşil temizlik hizmeti veriyoruz. Ev temizleyicilerimiz, aileniz, eviniz ve çevreniz için güvenli olan doğal ve kimyasal ürünler kullanır.

Temizlik Hizmetleri ekibimiz

Bütün temizleyicilerimiz tamamen işinin ustalarıdır. Size hem paranızın değerini hem de gönül rahatlığını veren yüksek kaliteli bir temizlik hizmeti sunacaklarından emin olun. Ev temizlik hizmetlerinin temizlik ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olun. Ve fiyatlarımız hiç şüphesiz bütçe gereksinimlerinizi karşılayacaktır. Daireniz veya eviniz için kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenilir temizlik hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Mersin deki en iyi temizlikçi bayanlarımız  var . Profesyonel olarak eğitildiler ve herhangi bir temizlik problemini halledebilirler. Yapılacaklar listenizden önemli bir görev seçin. Eviniz güvenebileceğiniz profesyonel bir ev temizlik ekibi tarafından temizlenecektir.

Rakipsiz müşteri hizmetlerimizi bugün arayın. 33 ev temizlik firmasının hayatınızda fark yaratabileceğini görün. Boş zamanınızı ve tertemiz temiz evinizi yaşayın.

Hemen Ara