Ara: 0532 705 24 74
Çalışma saatleri 9:00 / 17:00

Mersin Stor Perde Yıkama

Her türlü perdeleriniz evinizden alır mükemmel şekilde yıkanır ve evinize teslim edilir.

Perde servisimiz minimum 3 adettir

Mersin Stor Perde Yıkama da klasik perde Yıkama, Stor perde Yıkama, Zebra perde Yıkama, Güneşlik Yıkama Temizlemede Önde gelen bir isimdir.
Perdelerinizi ve Storlarınızı temiz ve hijyenik hale getiriyoruz, böylece sizi ve sevdiklerinizi sağlık tehlikelerinden koruyoruz.

Mersin Stor Perde Yıkama Fiyatları

Stor perde yıkama fiyatları 120 x 200 cm ye kadar 20 tl 

Zebra perde yıkama fiyatları 120 x 200 cm ye kadar 25 tl 

33 Temizlik Mersin Stor Perde Yıkama

Harika bir sonuç sağlayan süreçleri ve perdeleriniz için daha uzun bir ömür sağlayan normal kuru temizlemeyi çok aşan bir sonuç elde ederiz. beş  yıldan fazla bir süredir faaliyette bulunmaktayız ve hem konut hem de ticari müşterilerimize başarıyla hizmet verdik.

Çözücü madde kullanılmaz. Her Perde ve güneşlik stor perde, yıkanmadan ve doğal olarak havada kurutulmadan önce dikkatlice değerlendirilir.

Pencere güneşliği! Pencere için her zaman ilk tercihiniz, neden olmasın! Zarif perdeler, panjurların sağladığı daha akıllı görünümü değiştiremez. Işık ve karanlığa mükemmel bir denge sağlayarak, evinize ve ofisinize olağanüstü bir görünüm sunar.
Mükemmel pencere storlarını satın aldıktan sonra, kendinizi yüksek hissediyorsunuz, ama hayattaki her güzel şey bir sorumluluk ile geliyor. Yani, programınız ne kadar sıkı olursa olsun, storlarınızı düzenli aralıklarla temizlemeyi unutmayın. Kirli bir stor perde sadece pis görünmemekte, aynı zamanda sağlığınıza dikey koşulu da getirmektedir. Çöken kir, bakteri, mantar, alerjen vb. Içerir.

Kuru temizleme

Kuru temizleme, kumaş ve kumaşın su dışındaki çözeltilerdeki ve sıvılardaki yıkama ve durulama yöntemidir. Kuru temizleme yöntemi, orijinal kırışıksız doku ve perdelerin ve stor perdelerin tamamen sağlam kalmasını sağlar. Bu nedenle, kuru temizleme, evinizde stor perde ye sahipseniz, size yardımcı olabilecek bir şeydir. Perdeleri ve jaluzileri temizlemek için zaman zaman soluk ve donuk olmadıklarından emin olun. Bu sizin için yararlı bir ipucudur.

Hemen Ara