Ara: 0532 705 24 74
Çalışma saatleri 9:00 / 17:00

Ev Temizlik Fiyatları

Ev Temizlik Fiyatları, Temizlik fiyatları evinizin büyüklüğüne ve yapılacak temizlik türüne göre değişmektedir. Örnek olarak  1 +1 evin temizliği 4+1 ev ile aynı değildir. Bu durum da tam anlamı ile net bir temizlik fiyat listesi oluşturmak mümkün değildir.  

Yüzeysel Ev Temizlik Fiyatları

Fiyat Sorunuz

3+1 İçin 1 Bayan İstediğinizde Okuyun Lütfen

Fiyat Sorunuz

Yüzeysel Ev Temizliğinde Neler Yapılır.

Cam Temizliği
Kapı Temizliği
Balkon Temizliği
Banyo Temizliği
Mutfak Yüzeysel Temizliği
Odalar Yüzeysel Toz Temizliği
Odalar Zemin Temizliği
Hariç Tutulan Temizlik İşleri: Dolap İçleri, Halı Silme, Koltuk Silme, Duvar Silme, Perde Yıkama Asma (20 kg ağırlık yukarısı eşyalar kaldırılarak veya çekilerek altları temizlenmez)

Detaylı Ev Temizlik Fiyatları

Fiyat Sorunuz

Detaylı Ev Temizliğinde Neler Yapılır.

Cam Temizliği
Kapı Temizliği
Balkon Temizliği
Banyo Temizliği (Dolap İçleri Dahil)
Mutfak Yüzeysel Temizliği (Dolap İçleri Dahil)
Odalar Yüzeysel Toz Temizliği (Dolap İçleri Dahil)
Odalar Zemin Temizliği
Hariç Tutulan Temizlik İşleri: Halı Silme, Koltuk Silme, Duvar Silme, Perde Yıkama Asma (20 kg ağırlık yukarısı eşyalar kaldırılarak veya çekilerek altları temizlenmez)

Çalışma Saatleri En geç 9:00/17:00

Evde Koltuk Yıkama  Halı Yıkama

Temizlik fiyatları evinizin büyüklüğüne ve yapılacak temizlik türüne göre değişmektedir. Örnek olarak  1 +1 evin temizliği 4+1 ev ile aynı değildir. Bu durum da tam anlamı ile net bir temizlik fiyat listesi oluşturmak mümkün değildir.  

Ayrıca temizlik fiyatları birçok temizlik şirketi arasın dada tutarlılık göstermeyebilir. Bunun sebebi yapılan ev temizliği işçilik masrafı ve kullanılan temizlik ürünlerinin kalitesidir. Temizlik şirketinden fiyat alırken birkaç önemli noktaya dikkat ediniz.

Titiz Temizlik, Kullanılan Temizlik ürünü, Güvenlik, Güvenirlik ve zamanında iş Başı gibi konulara dikkat ediniz. Temizlik şirketlerinden fiyat araştırması yaparken en az 3 firmadan fiyat alın 3 temizlik firması arasında ortalama fiyat çıkar. En düşük ve en yüksek olanı kabul etmeyiniz.

Fiyat ortalaması olan 3. firmayı tercih ediniz. Nedeni düşük fiyat veren temizlik şirketi yaptığı işte sorumluluk almak istemez ve yetersiz işçilik ve kalitesiz ürün

Hemen Ara